Polaris Office

7.3.45

4.6

5

Buluttaki ofis dokümanlarıyla direkt olarak çalışın

631.6k

Bu uygulamayı oyla

Polaris Office, ofis dokümanları oluşturmanıza ve düzenlemenize ve bunları bulutta saklamanıza böylece istediğiniz yer ve zamanda bunlara erişebilmenize izin veren bir ofis yönetim sistemidir.

Polaris Office'i metin dokümanları, hesap çizelgeleri, sunumlar yaratmak ve düzenlemek için kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, PDF formatındaki herhangi bir dokümanı görüntüleyebilir hatta TXT ve HWP dosyalarını açabilirsiniz. Şüphesiz ki neredeyse çalışmak zorunda olduğunuz bütün dokümanları görselleştirebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Polaris Office'in güçlü yanlarından biri ise uygulamadaki hesabınızdaki bütün dokümanları bulutta depolamanıza izin verir. Tabi ki isteyen kullanıcılar dosyalarını Dropbox, Google Drive, OneDrive ve diğer benzerleri ile senkronize edebilir.

Android versiyonuna ek olarak Polaris Office'in masa üstü ve tablet versiyonları da vardır. Böylece projelerinizi farklı cihazlarla senkronize edebilirsiniz.

Polaris Office Android cihazınızı minyatür bir ofise çevirerek gittiğiniz her yere götürmenizi sağlayan kapsamlı bir ofis aracıdır.
Gereksinimler

Android 4.0 veya üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X